Nakupovanie

Upozorňujeme, že táto stránka nie je e-shop a ani iná forma internetového obchodu. Tento systém slúži výlučne ako objednávkový formulár pre uľahčenie objednávania tovaru pre našich zákazníkov.

Ceny pri jednotlivých produktoch sú uvedené bez DPH (vľavo) a s DPH (vpravo).

Ak je v ponuke variácií produktu názov farby v šedom poli s otáznikom, znamená to, že výrobca nezverejnil podobu danej farby (väčšinou u noviniek). Akonáhle výrobca poskytne túto informáciu, farebnú variáciu aktualizujeme.

Pri objednávaní tovaru s viacerými variáciami je potrebné najskôr zvoliť prvý atribút kliknutím naň (v tomto prípade to predstavuje farba DAINO) a následne ďalšie (v tomto prípade veľkosť tovaru M vo zvolenom farebnom vyhotovení). Po úspešnom zvolení všetkých atribútov sa zobrazí pole na zadanie množstva a tlačidlo Kúpiť.

Účet

Prihlásiť sa je možné dvoma spôsobmi.

1.  Kliknite na SORTIMENT v hlavnom menu stánky a následne na Prihlásiť / Odhlásiť.

2. Kliknite na ikonu postavy v pravom hornom rohu stránky.

Pre úspešné prihlásenie zadajte prihlasovacie meno (obdržali ste ho v e-maily po vyplnení registračného formulára) alebo e-mail, s ktorým ste sa registrovali. Do druhého poľa zadajte Vaše heslo a následne na tlačidlo Prihlásenie. Pokiaľ ste Vaše heslo zabudli, kliknite na Stratili ste heslo? a nasledujte kroky pre vytvorenie nového.

Pre odhlásenie kliknite na SORTIMENT v hlavnom menu stránky a následne na Prihlásenie / Odhlásenie. Po otvorení prihlasovacej stránky kliknite na Odhlásiť za názvom Vašej firmy.

V prípade, že ešte nemáte prihlasovacie údaje a ste veľkoodberateľ, po vyplnení údajov v registračnom formulári (všetky polia sú povinné) obdržíte e-mail s prihlasovacími údajmi.

V prípade akýchkoľvek technických problémov alebo otázok nás neváhajte kontaktovať na galterra@galterra.sk alebo na niektorom telefónnom čísle uvedenom v sekcii Kontakt